Ponad 46 tys. zł za metr kwadratowy w Gdyni Orłowie

To na pewno jedna z rekordowych transakcji tego roku na rynku mieszkaniowym.

W Gdyni Orłowie właśnie sprzedano luksusowy loft za 46,7 tys. zł za metr kwadratowy. Nieruchomość została zaprojektowana, urządzona i przygotowana do transakcji przez spółki należące do Locuss Group.- Od początku wiedzieliśmy, że ta przestrzeń wymaga specjalnego projektu i najwyższej jakości materiałów. To zadanie otrzymała nasza spółka DreamHOMES, która specjalizuje się w segmencie premium i ma na koncie wiele podobnych realizacji – mówi Marcin Suchocki, prezes Locuss Group. – Projekt już wcześniej dostrzegła międzynarodowa prasa branżowa, a także został zakwalifikowany do międzynarodowych konkursów. Teraz znalazł także swoich nabywców.

Nieruchomość należy do kompleksu Orłowska Riwiera. Położona jest około 30 m od wejścia na plażę i molo w Gdyni Orłowie. Leży też w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

- Transakcja, która została przeprowadzona przez zespół z TRITUM Property, pokazuje potencjał rynku nadmorskich nieruchomości w segmencie premium. Oczywiście podstawą jest odpowiednia lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia – dodaje prezes Suchocki. – Cena rzeczywiście może robić wrażenie, ale proszę pamiętać, że tak atrakcyjnych lokalizacji i tak unikatowych projektów pozostało na rynku naprawdę niewiele. Dodatkowo pamiętajmy, że jest to lokal bez widoku na wodę. Za taki przywilej trzeba zapłacić jeszcze więcej.

Ile dokładnie? Będzie można się o tym przekonać już niebawem. Locuss Group właśnie przygotowuje do sprzedaży kolejny lokal na Orłowskiej Riwierze.

- Będzie to unikalny apartament w zabudowie domu szeregowego. Oprócz wspomnianego widoku na morze dodatkowym atutem jest przestronny taras i ogród zimowy – zdradza Marta Fryc-Piekarska z DreamHOMES. – Właśnie trwają ostatnie prace wykończeniowe. Lokal trafi na rynek w najbliższych dniach.

Nieruchomość należy do kompleksu Orłowska Riwiera

Loft został urządzony w nowoczesnym stylu, ale ze względu na bliskość morza nie brakuje w nim też elementów marynistycznych.