O nas

Kancelaria
z wieloletnim doświadczeniem

Tritum Group powstała w 2007 roku. Opiera się na ludziach – wybitnych ekspertach w swoich dziedzinach, których drogi zawodowe wcześniej wielokrotnie się przecinały.

Ich spotkanie doprowadziło do powstania wspólnego projektu – grupy podmiotów, które bardzo szybko zdominowały rynek w Trójmieście, a potem na Pomorzu. Ostatecznie - po kilku latach – aby jeszcze lepiej wykorzystać synergię poszczególnych podmiotów, zostały one połączone pod wspólną marką Tritum Group.

Tritum Group to unikalny projekt

Gromadzi osoby zajmujące wcześniej kluczowe stanowiska w wielu firmach i odpowiadające za najbardziej prestiżowe i wymagające projekty zrealizowane w Polsce. Ich potencjał został w pełni wykorzystany dopiero w Tritum Group dzięki połączeniu najważniejszych cech - wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

Z kolei ich różnorodność, a także rozległość kontaktów zapewnia unikatową w skali całej Polski uniwersalność. Tritum Group z powodzeniem działa na rynku sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, prowadzi skomplikowane projekty deweloperskie, a także świadczy usługi finansowe i prawne.

0

Wykonanych transakcji

0

Lat na rynku

0 mld

Ilość finansowania

0

Pracowników

Zarząd TRITUM GROUP

Przez wiele lat działalności Tritum Group wypracowała na rynku dominującą pozycję w wielu obszarach.

Całkowita niezależność finansowa i obiektywność doboru produktów

Niezależność finansowa oraz brak powiązań kapitałowych z jakąkolwiek instytucją finansową stanowi nieodzowny element obiektywnego doboru produktów i poszukiwania najlepszych rozwiązań dla Klientów, którym zapewniamy profesjonalną obsługę i pełną dyskrecję. 

Tritum Group to m.in. kancelaria finansowa, która oferuje nie tylko doradztwo finansowe – Gdynia jest oczywiście głównym miastem działalności, ale usługi świadczone są w całej Polsce. Dodatkowo oferuje profesjonalne wsparcie w ubieganiu się o kredyty i pożyczki. Jest także w stanie przeprowadzić przedsiębiorcę przez nawet najbardziej zawiły biznesplan krok po kroku. Finansowanie dla firm to kolejny obszar, w którym ma ogromne doświadczenie.

Tritum Group jest także bardzo ważnym podmiotem w kategorii nieruchomości Trójmiasto. Oferuje lokale do wynajęcia w najbardziej prestiżowych lokalizacjach (także biura do wynajęcia Gdynia, Sopot, Gdańsk).

W portfelu Tritum Group znajdują się nieruchomości luksusowe – również te najbardziej pożądane na Pomorzu, czyli na przykład apartamenty z widokiem na morze.


Referencje naszych klientów