Gdynia, Orłowska Gdynia, Orłowska

Orłowska Riwiera – apartament z widokiem na morze

Orłowska Riwiera położona w najpiękniejszej i najbardziej prestiżowej nadmorskiej dzielnicy Gdyni – Orłowo. Dominuje w niej zabudowa willowa zarówno przedwojenna, jak i nowoczesna. Otoczenie to wyjątkowe tereny rekreacyjne, wypoczynkowe. Największą zaletą jest bliski dostęp do morza i pięknych piaszczystych plaż. Szczególną wizytówką dzielnicy jest molo oraz, znany w całej Polsce, Klif Orłowski. Teren doskonale skomunikowany zarówno z Centrum Gdyni, Sopotem, jak i Gdańskiem.

Cena nieruchomości

1 890 000,00 zł

Orłowska Riwiera – apartament z widokiem na morze
Powerzchnia

Powerzchnia

82,13 m2
Sypialnie

Sypialnie

2
Pokoje

Pokoje

3
Kondygnacje

Kondygnacje

2

Orłowska Riwiera, w której znajduje się apartament, powstała zaledwie 30 metrów od linii brzegowej morza. Wyróżnia ją w szczególności “doskonała lokalizacja”. To kameralny, nowoczesny kompleks budynków, w których zaprojektowano 21 apartamentów. Teren ogrodzony i strzeżony całodobowo. Cisza, spokój i odpoczynek są tu gwarantowane.

Apartament o powierzchni użytkowej 82,13 m2 z widokiem na Zatokę Gdańską. Dwupoziomowy, bardzo jasny lokal wykończony w wysokim standardzie, zajmuje parter i pierwsze piętro budynku. Część dzienna zajmuje pierwszy poziom i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Z salonu i części kuchennej – wyjścia na tarasy. Dolny poziom to część sypialniana, która składa się z dwóch sypialni i łazienki.

Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej oraz pomieszczenie gospodarcze w cenie 60.000,00 pln.

Cechy

Garaż

Monitoring

Pomieszczenie gospodarcze

Dwupoziomowe

Taras

Widok na morze

Basen

Kontakt

Marta  Fryc - Piekarska

Marta Fryc - Piekarska

Specjalista ds. Projektów

Lokalizacja

Gdynia, Orłowska

Pokaż w mapach Google
Gdynia, Orłowska