Leszno, Polska Leszno, Polska

Oferta specjalna dla Inwestora – lokal użytkowy z najemcą

Lokal użytkowy, wyposażony położony w dzielnicy Leszno – Gronowo. Dominuje w niej zabudowa wielomieszkaniowa., sąsiedztwo obiektów biurowych, usługowych, handlowych – zapewnia stały przepływ przechodniów i osób przejeżdżających każdego dnia.

Cena nieruchomości

1 595 000,00 zł

Oferta specjalna dla Inwestora – lokal użytkowy z najemcą
Powierzchnia

Powierzchnia

192,2 m2
Kondygnacja

Kondygnacja

Parter

Lokal użytkowy o p.u. 192,2 m². Zlokalizowany na parterze, narożny, jednopoziomowy o dużych szklanych witrynach wystawowych. Wejście od strony głównej ulicy oraz zaplecza. Lokal o bardzo dobrym stanie technicznym, w pełni wyposażony.

Lokal posiada najemcę długoterminowego generującego wysoki zysk – market spożywczy. To idealna nieruchomość dla Inwestora!

Media: prąd, woda, kanalizacja. Ogrzewanie miejskie.

Leszno miasto położone w zachodniej Polsce, pomiędzy dwoma dużymi centrami gospodarczymi – Poznaniem i Wrocławiem. Liczba ludności bliska 65 tys. Ważny węzeł komunikacji kolejowej i drogowej. Jedno z niewielu miast w Polsce, które znajduje się w niemal równej odległości (ok. 300 km) od trzech europejskich stolic: Warszawy, Berlina i Pragi.

Jest jednym z lepiej rozwiniętych gospodarczo miast Polski. Zlokalizowane są tu liczne firmy sektora usług, w szczególności rozwinięta jest branża usług finansowych i instytucji około-biznesowych.

Galeria zdjęć

Cechy

Monitoring

Osobne wejście

Alarm

Kontakt

Magdalena Budych

Magdalena Budych

Specjalista ds. Kontraktacji i Sprzedaży

Lokalizacja

Leszno, Polska

Pokaż w mapach Google