Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Gdyni otwarty

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Tritum Business Park w Nowym Orłowie już otwarty. Profesjonalizm personelu oparty na wiedzy i długoletnim doświadczeniu marki Dr Irena Eris, troskliwa opieka oraz 7 luksusowo wyposażonych gabinetów służą całkowitej regeneracji ciała.

Instytut oferuje klientom zarówno dopasowane do indywidualnych potrzeb innowacyjne zabiegi na twarz i ciało, masaże, jak również najwyższej jakości kosmetyki Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE do stosowania w domu. Dopełnieniem oferty jest szeroki wachlarz zabiegów z wykorzystaniem technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, czyli m.in: remodeling ultradźwiękowy, mezoterapia bezigłowa, radiofrekwencja RF-Biolaser.

W Instytucie przeprowadzane są również konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz manicure i pedicure. Nowością w ofercie są zabiegi SMART CARE oparte na technologiach Hi-Tech, skierowane dla klientów, którzy cenią sobie skuteczną pielęgnację uzyskaną w optymalnym czasie.

Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest konsultacją kosmetyczną i diagnozą skóry. Miła atmosfera i dobrze zaprojektowana przestrzeń dodatkowo sprzyja relaksowi.


Dr Irena Eris w gdyńskim Orłowie

Aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo i komfort wprowadzono zaostrzone standardy obsługi klienta, szczególne procedury i środki ostrożności, a przy zabiegach korzystanie z narzędzi wysterylizowanych lub jednorazowych. 

Szczegółowa oferta Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris dostępna jest pod adresem www.Instytuty.DrIrenaEris.com, a także tel. 692 915 235, (58) 55 000 66.