Mansi London is already in Tritum Business Park

Bezpłatny parking – pierwsza godzina za darmo

Wszystkim najemcom i klientom Tritum Business Park przypominamy, że parking od strony Alei Zwycięstwa jest płatny, ale pierwsza godzina jest darmowa. To także unikalna oferta w skali Trójmiasta. Sprawia, że nasze lokale do wynajęcia – Gdynia Nowe Orłowo – są jeszcze bardziej atrakcyjne.

Możliwość swobodnego zaparkowania samochodu jest jednym z podstawowych elementów przy szukaniu biura do wynajęcia – Gdynia najczęściej oferuje płatne parkingi, na których dodatkowo trudno znaleźć wolne miejsce. Sprawia to, że zarówno pracownicy jak i klienci mają problemy ze swobodnym dostępem do siedziby firmy. 

Z drugiej strony, jeśli parking przy którym znajduje się interesujący nas lokal do wynajęcia jest całkowicie bezpłatny, pojawiają się problemy ze znalezieniem wolnego miejsca. Chodzi o sytuację, w której pracownicy innych biurowców pozostawiają swoje samochody od rana blokując właściwie dostęp klientom w ciągu dnia. 

Dlatego w Tritum Business Park został wykorzystany model, który zapewnia odpowiednią rotację samochodów, jednocześnie umożliwiając klientom bezpłatne pozostawienie auta na godzinę.


Ponad 200 Wirtualnych Biur

Miło nam poinformować, że Wirtualne Biuro działające na terenie Tritum Business Park obsługuje już ponad 200 podmiotów. Dzięki bogatej ofercie, a także prestiżowej lokalizacji po raz kolejny okazało się, że w kategorii wirtualne biuro Gdynia nie mamy sobie równych.

Bardzo często przedsiębiorcy, których interesują lokale do wynajęcia decydują się na ofertę wirtualnego biura. Przypomnijmy, że dzięki niemu firma otrzymuje prestiżowy adres, a także kompleksową obsługę. Chodzi m.in. o odbieranie korespondencji, a także przesyłek. Przedsiębiorca, który zdecyduje się na Wirtualne Biuro Gdynia (Nowe Orłowo) ma także możliwość korzystania z trzech niezależnych sal konferencyjnych. Dzięki temu może spotykać się ze swoimi kontrahentami w prestiżowej lokalizacji i w pełni wyposażonych pomieszczeniach. Często okazuje się, że wybierając biuro do wynajęcia – Gdynia ma oczywiście bogatą ofertę – w rzeczywistości nie wykorzystujemy go. Kilka spotkań w miesiącu i praca na przenośnym komputerze nie uzasadniają wysokich wydatków na utrzymanie i wyposażenie takich pomieszczeń. Tym bardziej, że lokale do wynajęcia – Gdynia jest tu dobrym przykładem - są coraz droższe. Dlatego tak korzystnym rozwiązaniem jest wirtualne biuro.


Mansi London już w Tritum Business Park

Oferta Tritum Business Park powiększyła się o kolejnego prestiżowego najemcę. Chodzi o firmę Mansi London, która produkuje prestiżowe meble.

To kolejny krok do powiększenia oferty, jaką dysponuje Nowe Orłowo, ale też kolejny etap realizacji przemyślanej strategii Tritum Group. Chodzi o odpowiedni dobór najemców, aby utrzymać prestiżowy charakter miejsca na mapie nieruchomości Trójmiasta. 


Trójmiasto potęgą na rynku wynajmu biur

Biura do wynajęcia z roku na rok są coraz ważniejszą częścią gospodarki Trójmiasta. Dzisiaj w kategorii lokale do wynajęcia Gdynia, Sopot i Gdańsk mogą już zaproponować w sumie 790 tys. metrów kwadratowych. Do końca 2019 roku ma być oddane do użytku kolejne 86 tys. metrów kwadratowych. Dodatkowo biura do wynajęcia w Trójmieście charakteryzują się najniższym wskaźnikiem powierzchni niewynajętej w skali całego kraju. Natomiast problemem pozostaje znalezienie odpowiednio prestiżowej lokalizacji. Coraz popularniejsze jest przenoszenie biur na przykład w okolice lotniska…


Na tym tle Tritum Business Park pozostaje liderem w kategorii „biura do wynajęcia Gdynia”.