skip to Main Content

Dołącz do nas

Sieć Partnerska Kancelarii Finansowej TRITUM GROUP rozwija się bardzo dynamicznie i swoim zasięgiem obejmuje już całą Polskę. Dołącz do grona profesjonalistów zrzeszonych w strukturach sprzedaży Kancelarii Finansowej – czołowej instytucji na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce.

Dobre decyzje procentują – podejmij dobrą decyzję, dzięki której zyskasz. Naszym Partnerom oferujemy:

1. Związanie się z silną grupą osób z branży finansowej.

2. Pracę pod własną marką – marka TRITUM GROUP, zgodnie z założeniami, jest przede wszystkim rozpoznawalna przez Bank.

3. Zwiększenie sprzedaży, obrotów, a tym samym zysków prowadzonej Firmy – 90% prowizji z umów ogólnopolskich trafia do Twojej firmy.

4. Jako centrala pomagamy poprowadzić proces finansowania niestandardowego Klienta, posiadamy doradców ds. kredytów hipotecznych i firmowych, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i służą pomocą.

5. Bogatą ofertę produktów hipotecznych – Partner może składać wnioski do wszystkich banków, z którymi Kancelaria ma podpisane umowy współpracy.

6. Brak umowy lojalnościowej.

7. Szkolenia produktowe w bankach.

8. Szkolenia w zakresie kredytów hipotecznych, jeśli Partner chciałby podnieść poziom wiedzy swoich pracowników.

9. Instrukcje działania w poszczególnych bankach.

10. System CRM, zarządzający wnioskami i rozliczeniami.

11. Udostępniamy listę najlepszych konsultantów w bankach współpracujących z Kancelarią na terenie Trójmiasta, jak i całej Polski.

12. Udostępniamy draft oferty, jaką wysyłamy Klientom – czytelne oferty dla Klienta.

13. Stworzone przez nas unikalne Benchmarki case’owe, które są naszym know-how i znacznie ułatwiają pracę i skracają czas przygotowania oferty dla Klientów.

Współpraca z nami jest gwarantem jakościowego rozwoju oferty produktowej oraz dostępu do nowoczesnych rozwiązań technologicznych i informatycznych.