Kielce Kielce

Luksusowa rezydencja pod Kielcami

Piękna rezydencja z 2007 roku w okolicach Kielc. Cicha okolica domów jednorodzinnych, otoczona lasem, w której każdy może cieszyć się prywatnością i spokojem.

Cena nieruchomości

3 690 000,00 zł

Luksusowa rezydencja pod Kielcami
Powierzhcnia

Powierzhcnia

440
Sypialnie

Sypialnie

3
Łazienki

Łazienki

4
Rok budowy

Rok budowy

2007

Nieruchomość o powierzchni 440 m2 z zadbanym ogrodem, kwiatami, starodrzewem oraz stawem. Projekt wykonany według nowoczesnego projektu.  Położony w malowniczej okolicy, w cichym i spokojnym miejscu w otulinie lasu pośród zabudowy domów mieszkalnych w Dąbrowie, w województwie świętokrzyskim. Działka o powierzchni 4400 m2.

W prywatnym stawie Właściciele hodują ekologicznie ryby, m.in. karpie. Las na posesji tworzą starannie dobrane gatunki drzew, krzewów tworząc „Enklawę Marzeń”. 

Centrum Kielc oddalone zaledwie 7 km, dobra droga dojazdowa do trasy S7.28 km do Skarżyska – Kamiennego, 74 km do Radomia, 130 km do Krakowa, 180 km do Lublina.

Wykończenie domu zadowoli najbardziej wymagające osoby, które potrzebują wnętrza bardzo funkcjonalnego, dostosowanego dla wszystkich domowników. Wykonany z materiałów najwyższej jakości. W cenie całościowe wyposażenie.

Rezydencja składa się z salonu połączonego z kuchnią, pokojem telewizyjnym jak i miejsca wypoczynkowego tworzącego jednolitą przestrzeń . Na parterze znajduje się również 60m pokój klubowy z systemem nagłośnienia JBL i wysokiej klasy wzmacniaczy Denon, 350 calowy ekran z projektorem High Definition. Na piętro prowadzą schody, gdzie z antresoli przechodzi się do 3 sypialni. Każda posiada własną garderobę oraz łazienkę.

Dom jest wyposażony we wszystkie media (gaz, woda miejska, kanalizacja, prąd), piec kondensacyjny najwyższej klasy Pulsator firmy Auer, jak również posiada ogrzewanie ciepłej wody użytkowej pompą ciepła Buderus. Dodatkowo posiada piec firmy Kostrzewa na paliwo stałe tj. pelet, brykiet i drewno.Alarm, ochrona 24h/dobę, telewizja satelitarna. Dom pokryty dachówką ceramiczną. W całym domu ogrzewanie podłogowe sterowane elektronicznie, dodatkowo klimatyzacja firmy Samsung.

Do sprzedania z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach, sprzęt w kuchni firmy Siemens (płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, kawiarka, lodówka), okap firmy Falmec, kominek firmy Spartherm, zlewy i wanna firmy Villeroy & Boch.Na posesji znajduje się wolnostojący budynek mieszkalny z garażami. Niezależny apartament dla gości lub ogrodnika, kucharza itp.

Kontakt

Krzysztofa  Piech-Heidenreich

Krzysztofa Piech-Heidenreich

Specjalista ds. Nieruchomości

Cechy

Alarm

Garaż

Garderoba

Monitoring

Pomieszczenie gospodarcze

Taras

Lokalizacja

Kielce

Kielce