skip to Main Content
LG_naklejki_15x15-01
LG_naklejki_15x15-02
LG_naklejki_15x15-03
LG_naklejki_15x15-04
LG_naklejki_15x15-05

LOCUSS FUND

Locuss Group to grupa spółek inwestycyjnych: Locuss Rent i Locuss Development,  stworzona na zlecenie TRITUM Group. Dzięki współpracy pracowników Tritum Group – specjalistów z szerokim doświadczeniem w wielu
branżach, szczególnie inwestycyjnej i nieruchomościowej oraz naszych Klientów – został także powołany Fundusz Locuss Fund, który zajmuje się wynajmem lokali komercyjnych jak i projektami deweloperskimi. 

Od samego początku  zaczął on przynosić  wymierny zysk. W  ciągu pierwszych 15-stu miesięcy, fundusz (tylko na projektach komercyjnych tj. wynajmie nieruchomości) odnotował zysk na poziomie ponad 15%. W 2017 roku oferta Funduszu została poszerzona o wprowadzenie do niego projektów deweloperskich.

Zakres działalności to przygotowanie i przeprowadzenie całego procesu organizacji projektu inwestycyjnego, również poprzez wdrożenie go do realizacji i sprzedaż. Postawiony przed Zarządem cel, to osiągniecie stopy zwrotu powyżej 20%  w skali roku.

Więcej informacji o Funduszu znajdą Państwo na stronie www.locussgroup.pl

Tritum_inwestycje_1

Skrupulatna analiza

Inwestowanie w różnego rodzaju dobra, pojawiające się na rynku, staje się coraz bardziej popularne. Do wyboru oprócz standardowych produktów finansowych jest wiele innych, innowacyjnych produktów. Nasi doświadczeni doradcy, dzięki skrupulatnej analizie sytuacji, dobiorą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Tritum_inwestycje_2

Wybór odpowiedniej inwestycji

Okres inwestycji – czyli czas na jaki chcemy zainwestować nasze środki. Zwrot z inwestycji – czyli jakie dochody można uzyskać inwestując w dany produkt. Ryzyko – w miarę możliwości należy prześledzić czy ryzyko związane z inwestycją jest adekwatne do przychodów i czy na pewno chcemy je podjąć. Podatek – należy być świadomym przepisów podatkowych związanych z konkretną, wybraną przez nas inwestycją. Opłaty – czyli jakie koszty będziemy musieli ponieść inwestując nasze wolne środki, mowa tu m.in. o opłatach dystrybucyjnych, czy oplatach za zarządzanie.

Konsultacje

W celu umówienia się na konsultacje prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00,
e-mailowy pod adresem biuro@tritum.pl bądź wypełniając poniższy formularz


Jakie produkty Cię interesują?

KREDYTY
Kredyty hipoteczneKredyty refinansoweKredyty inwestycyjnePożyczki hipoteczneKredyty gotówkoweKredyty samochodowePorady

INWESTYCJE
Obligacje korporacyjneFundusze nieruchomościoweSystemy Condo

INNE PRODUKTY
BiznesplanyLeasingUbezpieczeniaPodatkiKsięgowośćWirtualne biuroEmisja obligacji