skip to Main Content

2007-2017 czyli 10 lat TRITUM

10 lat to dużo i jednocześnie mało. Na siłę i wielkość firmy składa się zarówno wiele ważnych, przełomowych doświadczeń, milowych kroków jak i drobnych, „z pozoru nieistotnych, codziennych działań”. Pierwsze kroki stawialiśmy na rynku finansowym Trójmiasta, jednak w połowie 2008 roku Zarząd spółki podjął decyzję o rozszerzeniu działalności.

Cel był jasny – stworzenie silnej, ale niedużej grupy doradców dla Klienta w różnych regionach Polski. Zgodnie z założeniami, grupa miała się charakteryzować stabilnym portfelem kredytowym, docierać do Klienta z każdej grupy społecznej, pozostawać w bardzo wąskim, a zarazem szerokim doradztwie oraz pozostać zorientowana na pomoc Klientom w drodze do uzyskania kredytów hipotecznych i inwestycyjnych.

Wynikiem prac Zarządu było osiągnięcie wolumenu sprzedaży na poziomie 100 mln złotych – zaledwie po roku funkcjonowania na rynku. Obecnie, po 10 latach wynosi on ponad 2 mld złotych – wyłącznie ze sprzedaży kredytów hipotecznych i inwestycyjnych w głównym oddziale firmy w Trójmieście. To właśnie tutaj, w Gdyni Orłowie z naszej inicjatywny powstał kompleks Tritum Business Park, w którym znalazło się firmowe biuro.

CZYTAJ DALEJ

Tritum_baner_chapter

Kolejnym etapem rozwoju było stworzenie spółek Grupy Locuss, z których wywodzi się Locuss Fund Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych (więcej informacji o funduszu na
www.locussfund.pl). Strategia i działania przyjęte przez Zarząd spółki Tritum idealnie wpasowały się w rynek.

W ocenie Klientów firma stała się bezpiecznym, niezależnym, godnym zaufania partnerem, który oferuje usługi o wysokim standardzie. Natomiast w ocenie banków Kancelaria zyskała uznanie jako jedna z najlepszych firm pośredniczących, charakteryzująca się bardzo bezpiecznym portfelem Klienta oraz jego świetnie przygotowaną dokumentacją do dalszego procesowania w bankach.

Dziś współpracujemy ze wszystkimi działającymi w Polsce bankami, w tym także bankami spółdzielczymi. W ciągu 10 lat funkcjonowania naszej Kancelarii, krajowy rynek kredytowy uległ znacznym zmianom, jednak TRITUM zawsze, niezależnie od okoliczności gra w zgodzie ze swoimi niezmiennymi wartościami. To rzetelność połączona z uczciwością i etyką, a do tego kreatywność i najwyższy poziom usług są właśnie tymi naszymi „codziennymi, z pozoru nieistotnymi działaniami”, które wpłynęły na tożsamość i rozpoznawalność firmy na rynku. Z pewnością byłoby to niemożliwe bez pracy doświadczonego zespołu fachowców od kredytów inwestycyjnych i hipotecznych – produktów, które niezmiennie od 10 lat stanowią fundament Tritum.

Dziękujemy Klientom i Partnerom z całej Polski!

Patryk Połomski
Prezes Zarządu

Tritum_baner_chapter2